Przeglądy serwisowe - oleje

Oleje silnikowe ENEOS X PRIME

ENEOS X PRIME to nowa seria olejów silnikowych opracowana przez zespół R&D ENEOS Corporation.

 • ENEOS X PRIME 0W-20

  Ten w pełni syntetyczny olej silnikowy wykonano z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii spełniającej najwyższe normy homologacyjne, a opracowano go specjalnie z myślą o samochodach najnowszej generacji. To nowy produkt ENEOS „Made in Japan” o najwyższej jakości, który ma spełniać wysokie standardy zużycia paliwa i gwarantować oryginalne osiągi samochodu, zapewniając jednocześnie doskonałą efektywność paliwową i przyspieszenie pojazdu. Opracowano go z myślą o wszystkich niskoemisyjnych silnikach benzynowych wymagających oleju o niskiej lepkości, a także silnikach benzynowych w akumulatorowych pojazdach elektrycznych (BEV) wyposażonych w Range Extender, ale stanowi również idealne rozwiązanie w przypadku silników pojazdów hybrydowych (HEV) i hybryd z możliwością ładowania (PHEV), zarówno z turbosprężarką, jak i wolnossących, z wtryskiem bezpośrednim lub pośrednim. Zapewnia ochronę przed nietypowym spalaniem (zjawisko LSPI) w wykonanych w technologii downsizingu, turbodoładowanych silnikach benzynowych z bezpośrednim wtryskiem w pojazdach z systemem start-and-stop.
  KLASYFIKACJA JAKOŚCIOWA
  API SP/RC, ILSAC GF-6A

 • ENEOS X PRIME 0w-50

  Ten olej silnikowy typu premium wykonano z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii spełniającej najwyższe normy homologacyjne, a opracowano go specjalnie z myślą o samochodach najnowszej generacji. Ten produkt ENEOS zapewnia doskonałe przyspieszenie i ochronę przed nietypowym spalaniem (zjawisko LSPI) w wykonanych w technologii downsizingu silnikach benzynowych z bezpośrednim wtryskiem. Jako najlepszy produkt w gamie ENEOS został on opracowany z myślą o wszystkich wysokowydajnych silnikach benzynowych o wysokich osiągach, a także silnikach pojazdów hybrydowych (HEV) i hybryd z możliwością ładowania (PHEV), zarówno z turbosprężarką, jak i wolnossących, z wtryskiem bezpośrednim lub pośrednim. Seria ENEOS X PRIME, określana również mianem „golden blood”, stanowi najwyższe osiągnięcie firmy w opracowywaniu produktów przyszłości, które są w stanie zapewniać niezrównany komfort jazdy.
  KLASYFIKACJA JAKOŚCIOWA
  API SP

 • ENEOS X PRIME 5w-30

  Ten w pełni syntetyczny olej wykonano z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanej technologii spełniającej najwyższe normy homologacyjne, a jego formuła dostosowana jest do szerokiej gamy współczesnych silników. To nowy produkt ENEOS „Made in Japan” o wysokiej jakości, który zapewnia doskonałe własności jezdne dzięki znacznej redukcji hałasu pracy i drgań silnika oraz gwarantuje oryginalne osiągi samochodu, zapewniając jednocześnie doskonałą efektywność paliwową i przyspieszenie pojazdu. Opracowany z myślą o najszerszej gamie niskoemisyjnych silników benzynowych, a także silnikach benzynowych w akumulatorowych pojazdach elektrycznych (BEV) wyposażonych w Range Extender, ale stanowi również idealne rozwiązanie w przypadku silników pojazdów hybrydowych (HEV) i hybryd z możliwością ładowania (PHEV), zarówno z turbosprężarką, jak i wolnossących, z wtryskiem bezpośrednim lub pośrednim. Zapewnia ochronę przed nietypowym spalaniem (zjawisko LSPI) w wykonanych w technologii downsizingu, turbodoładowanych silnikach benzynowych z bezpośrednim wtryskiem w pojazdach z systemem start-and-stop.
  KLASYFIKACJA JAKOŚCIOWA
  API SP/RC, ILSAC GF-6A

Oleje silnikowe ENEOS PREMIUM

ENEOS PREMIUM W pełni syntetyczny olej oparty na najnowocześniejszej technologii. Dla tych, którzy chcą by ich samochód służył jak najdłużej.
 • ENEOS PREMIUM ULTRA 0W20 Fully Synthetic

  W pełni syntetyczny olej silnikowy o najwyższej wydajności. Stworzony specjalnie do samochodów wyposażonych w silniki hybrydowe, nowoczesne jednostki benzynowe oraz pojazdów niskoemisyjnych. Olej 0W20 wykorzystuje organiczne związki molibdenu do zminimalizowania tarcia wewnątrz silnika i ma ekstremalnie niską lepkość. Wysokowydajne oleje na bazie syntetycznej ze zoptymalizowaną domieszką dodatków, zapewniają o wiele lepszą stabilność termiczną i odporność na utlenianie, tworząc trwały film olejowy na częściach metalowych nawet w warunkach granicznych, chroniąc silnik przed zużyciem. Ten olej zapobiega powstawaniu nagarów i osadów, wydłużając wytrzymałość silnika. Dzięki innowacyjnej formule, ENEOS Premium Ultra gwarantuje również zmniejszenie zużycia paliwa i bezpieczeństwo dla środowiska.
  KLASYFIKACJA JAKOŚCIOWA
  API SN
  ILSAC GF-5

 • ENEOS PREMIUM HYPER MULITI 5W30

  W pełni syntetyczny olej silnikowy klasy premium przeznaczony do samochodów z silnikami benzynowymi oraz wysokoprężnymi.
  KLASYFIKACJA JAKOŚCIOWA
  ACEA A5/B5 (08)

 • ENEOS PREMIUM ULTRA 0W30 Fully Synthetic

  Zaawansowany, w pełni syntetyczny olej zaprojektowany pod katem maksymalnej wydajności nowoczesnych japońskich silników wysokoprężnych oraz europejskich silników benzynowych i wysokoprężnych. Zapewnia mniejsze zużycie paliwa, doskonale utrzymuje silnik w czystości i chroni go podczas uruchamiania w niskich temperaturach. Technologia ENEOS wykracza poza najnowsze wymagania stawiane ochronie systemom odpowiadających za niska emisje spalin (DPF). Ten olej gwarantuje szybkie i stabilne smarowanie oraz wyjątkową stabilność termiczną w szerokim zakresie temperatur. Sprawdza się we wszystkich warunkach drogowych, także w przypadku silników o wydłużonych okresach między przeglądowych. Jest to olej typu low SAPS (nisko popiołowy) przeznaczony do najnowszych benzynowych i wysokoprężnych silników. Wspomaga sprawność silnika, jednocześnie redukują emisję środków szkodliwych, gwarantując wyjątkową trwałość i umożliwiają maksymalne wydłużenie okresów między wymianami. Zapewnia również niezrównaną ochronę silnika podczas uruchamiania na zimno, nawet przy bardzo niskiej temperaturze otoczenia. Niska lepkość gwarantuje doskonały poziom smarowania i czystość silnika w każdych warunkach pracy.
  KLASYFIKACJA JAKOŚCIOWA
  ACEA C3

Więcej informacji u naszych dealerów.